گروه های تلگرام , تبلیغ کانال , افزایش بازدید پست , استیکر تلگرام , گروه تلگرام , خرید ممبر

افزایش لایک ارسال به 600 گروه

گروه خلوت تلگرام
1395/01/01 ساعت 15:53 | نوشته ‌شده به دست
گروه خلوت تلگرامشاید خیلیا دلمون برای گروه های کم عضو و گپ خلوت تلگرام تنگ شده و با اینکه گروه های تلگرام به 5000 ممبر افزایش یافت دیگه اون کارایی و آزادی گروه های 200 نفره و نداره.


در گروه چت کم عضو قبلی تلگرام که البته هم اکنون هم وجود داره یه محیط دوستانه و خلوت برای اعضای گروه فراهم بود و خبری از پیام های رگباری و اسپم و تبلیغات بیشمار نبود، از وقتی که گروهها به هزار و الان به 5000 هزار نفر افزایش یافت و با اختیار کامل ادمین گروه ها تبدیل به یک حکومت پادشاهی شده که شاهان بر اون حکومت میکنن.


 افزایش اعضای گروه تلگرام و یک تصمیم 50 درصد درست و 50 درصد غلط در نظر میگیریم که از محاسن آن میتوان به اختیار تام مدیر و رفع مشکل پر بودن گروهها اشاره کرد و از عیب های آن به خصوص در ایران اسپم بیش از حد و پیام های رگباری و شلوغی بیش از حده که برای چت کردن اصلا بدرد نمیخوره.


گروههای زیر 200 نفر خیلی به ندرت پیدا میشه و چون لینکاشون زود به زود عوض میشه نمیتونین تو نت دنبالش بگردین ولی ما هزاران گروه چت و گروه های خلوت تلگرامی داریم که میتونین محیط صمیمی و دوستانه در این گروهها داشته باشین و در گروه دوستیابی تلگرام باهم بحث و گفتگو کنید


اول قوانین و مطالعه کن


گروه چت دختر و پسر تلگرام کاملا سالم

توهین بی ادبی ممنوع

مزاحمت و تبلیغ لینک ممنوع
مطالب غیرمجاز اکیدا ممنوع
در گروه با یک دیگر ، با احترام بر خورد نمایید.
لطفا رعایت کنی درغیر این صورت ریمو بدونه هیچ استثنایی
لینک گروه

https://t.me/joinchat/BbfPW0PDUWlvAbEpH223lw


(96 لایک)
 
آمار سایت
بازدیدکنندگان : 4804549
درباره ما
ما با تمامی خدمات مسنجر تلگرام و یک تیم کامل در خدمت بازدیدکنندگان گرامی هستیم ------------------------- خدمات ما شامل تبلیغات کانال، ساخت پکیج های استیکر، افزایش بازدید پستهای کانال و مسابقات و همچنین پخش فایل های مدیا در هزاران سوپرگروه تلگرام است. ------------------------- تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است